Gdzie nas znaleźć:


Regir Nieruchomości

Zarządzanie Administracja

ul. Wolności 12 / lok 20

budynek Społem

41-500 Chorzów

tel: +48 697 229 666

E-mail: biuro@regir.pl


Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy Państwu kompleksowe utrzymanie czystości budynków wspólnot mieszkaniowych oraz przyległych im terenów zewnętrznych. Zakres usług jest każdorazowo dostosowywany do życzeń i potrzeb klienta. W zależności też od indywidualnych preferencji danej wspólnoty proponujemy sprzątanie codzienne (zwykle od poniedziałku do piątku) lub sprzątanie raz lub dwa razy w tygodniu. Również cena ustalana jest indywidualnie w zależności od specyfiki każdego zlecenia. Zależy ona od zakresu usług, wielkości sprzątanej powierzchni, częstotliwości sprzątania, a także od długości kontraktu zawartego ze wspólnotą mieszkaniową. Dodatkowo na cenę może mieć wpływ konieczność lub wymóg użycia do sprzątania maszyn czyszczących oraz konkretnych środków czyszczących. Poniżej znajdą Państwo przykładowy zakres usług sprzątania dla wspólnot mieszkaniowych oparty na najczęściej wykonywanych czynnościach.

/oferta-sprzątania-dla-wspólnot-mieszkaniowych

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Usługi porządkowe obejmują także całoroczne sprzątanie terenów zewnętrznych oraz pielęgnację zieleni. Usługi utrzymania terenów zewnętrznych wykonujemy głównie dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni, dla miasta oraz gmin, a także dla placówek oświatowych, kompleksów przemysłowych i sportowych oraz dla zarządców biur i biurowców. Dbamy o wizerunek zewnętrzny Państwa firmy / obiektu jak również o walory estetyczne przestrzeni zewnętrznej.

/utrzymanie-terenów-zewnętrznychObsługa techniczna i konserwacja nieruchomości


Celem działalności naszej firmy  jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie obsługi technicznej, konserwacji i profesjonalnego serwisu obiektów mieszkaniowych (osiedli) oraz usługowych. Właściwa konserwacja nieruchomości gwarantuje sprawność wszystkich instalacji znajdujących się w budynku. Zespół naszych specjalistów podczas współpracy sprawuje stały nadzór nad nieruchomościami. Dzięki regularnemu serwisowi można skutecznie zminimalizować koszty przyszłych remontów poprzez szybkie usuwanie bieżących usterek.

/obsługa-techniczna-i-konserwacja-nieruchomościSprzątanie biur i obiektów handlowych

Czyste wnętrze to wizytówka Państwa firmy. To także przyjazne warunki do pracy i jej większa efektywność. Pomyśl, jakie wrażenie robi świeżość i czystość! Sprzątamy biura i obiekty handlowe w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. W oparciu o własne doświadczenie tak dobieramy harmonogram i zakres prac, by uzyskać jak najlepszy efekt przy zachowaniu racjonalnych kosztów.
/sprzątanie-biur-i-obiektów-handlowych
Świadczymy kompleksową pomoc w zimowych problemach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odśnieżania skierowaną do Firm, Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, a także osób prywatnych.

Profesjonalna usługa odśnieżania oferowana przez firmę Regir Nieruchomości zapewni bezpieczeństwo i swobodne dojście do Państwa lokalu lub domu nawet w najgorsze zimowe śnieżyce. Jako firma działająca na rynku lokalnym, możemy zapewnić serwis i szybką reakcję na zmieniające się warunki pogodowe 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

/akcja-zima